Mūsų teikiamos paslaugos

Tai karieso pažeistų audinių šalinimas ir atstatymas plombine medžiaga. Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatominė forma ir tokiu būdu atstatoma kramtymo funkcija. Parenkant identiškai tinkančią spalvą ir dirbant su aukštos kokybės plombinėmis medžiagomis, pasiekiamas ne tik fukncionalus, bet ir estetiškas rezultatas. Plombuojant išsaugomas nepažeistas emalis ir dentinas, nerviniai danties audiniai bei neleidžiama infekcijai patekti į vidines danties struktūras ar kaulinius audinius.

Dantų kariesas (ėduonis) yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Apnašose esančios rūgštys sukelia danties kietųjų audinių vis stiprėjantį irimą, sukeliama danties demineralizacija ir palaipsniui formuojasi ertmė. Kai ėduonis yra paviršinis, dantys būna šiek tiek jautresni saldžiam maistui. Pažeidimui tapus vidutinio dydžio, dantys tampa jautrūs ir terminiams dirgikliams. Vėliau ėduonies pažeistai ertmei gilėjant, dantis tampa ne tik jautrus, jame gali strigti maistas. Pažeisti ir neplombuojami dantys gali tapti ne tik jautrūs, bet ir nulūžti, o infekcijai prasiskverbus į nervinius ar kaulinius audinius, dantis ir jį supantys audiniai gali supūliuoti.

REGISTRUOTIS

Ši procedūra taikoma vaikams ir suaugusiems. Jos metu yra nudažomos apnašos, atliekama atliekama profesionali burnos higiena. Pacientui parodomos probleminės vietos, paaiškinama kaip efektyviau jas išsivalyti. Taip pat rekomenduojamos burnos priežiūros priemonės ir paaiškinami bendri burnos priežiūros principai.
 

2 kartus per metus būtina atlikti profesionalią burnos higieną odontologo kabinete. Profesionalios burnos higienos procedūros metu pašalinamos minkštos bei kietos apnašos ir taip užkertamas kelias jose besikaupiančių bakterijų sukeliamoms ligoms.

Profesionali burnos higiena turi būti atliekama ne tik profilaktiškai, bet ir prieš daugelį odontologinių procedūrų (periodontinis gydymas, chirurginės ir terapinės procedūros, dantų protezavimas ir balinimas). Tai – procedūra, tinkama įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat – visiškai saugi ir netgi rekomenduojama nėštumo metu.

Profesionali burnos higiena atliekama mechaniniais įrankiais, ultragarsiniu skaleriu, Air-flow metodu (sodapūte) bei specialiu šepetėliu (polyru) ir poliravimo pasta poliruojant dantis.

REGISTRUOTIS

Vienas iš labiausiai paplitusių ir paprasčiausių būdų pagražinti šypseną – dantų balinimas. Pasirinkę dantų balinimą odontologo kabinete, vos po vieno vizito galėsite džiaugtis akinančia šypsena.

Atliekant šią procedūrą gydytojo kabinete yra atliekama apžiūra ir parenkami saugiausi, pacientui geriausiai tinkantys naujos kartos dantų balinimo metodai, atsižvelgiant į amžių, sveikatos būklę, norimą pasiekti rezultatą ir kitus svarbius faktorius.

Visais atvejais prieš procedūrą atliekama profesionali burnos ertmės higienos procedūra ir, esant būtinybei, gydomas kariesas.

Žmonėms, turintiems labai jautrius dantis, nėščioms ir maitinančioms moterims, vaikams iki 18 metų bei asmenims, sergantiems dantenų ar burnos ertmės ligomis šios procedūros netinka. Alergiški žmonės visų pirma turėtų išsitirti, ar jie nėra jautrūs vandenilio peroksidui, lateksui ar labai ryškiai šviesai.

REGISTRUOTIS

Jei siekiate išskirtinės ir spindinčios šypsenos, dantų papuošalai yra puikus sprendimas, suteikiantis šypsenai subtilų akcentą. Šis pasirinkimas ne tik elegantiškai paryškina šypseną, bet ir gali padėti paslėpti tam tikrus emalio paviršiaus trūkumus, pavyzdžiui, baltas fluorozės dėmes, gilias pigmentines dėmes ar kitus defektus.

Dantų papuošalai yra saugūs, jie nekenkia dantims ir nepažeidžia emalio. Juos galima saugiai klijuoti, nešioti ir pašalinti.

Dantų papuošalus rekomenduojama nešioti nuo kelių mėnesių iki vienerių metų, tačiau jų nešiojimo trukmė priklauso ir nuo jūsų asmeninės burnos higienos bei mitybos įpročių.

Jei nuspręsite atsisakyti dantų papuošalo, jį galima lengvai pašalinti. Plonas klijuojančios medžiagos sluoksnis lengvai nupoliruojamas, todėl nelieka jokių papuošalo buvimo pėdsakų.

Dantų papuošalų klijavimas yra kontraindikuotinas, jei dantis yra pažeistas ėduonies. Taip pat nerekomenduojama klijuoti papuošalų esant dantenų ligoms, dideliam apnašų ir akmenų kiekiui ar burnos gleivinės ligoms. Prieš puošdami dantis, turite įsitikinti, kad jūsų burna ir dantys yra sveiki.

 

Rūkantiems ir dažnai kavą geriantiesiems reikėtų žinoti, kad nuėmus papuošalą, dantų emalis gali turėti spalvų skirtumų – vieta, kur buvo papuošalas, gali būti šviesesnė. Tokiais atvejais rekomenduojama pasvarstyti apie dantų balinimo procedūrą.

REGISTRUOTIS